Przesłuchania I etap

9. MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU WOKALNEGO IM. STANISŁAWA MONIUSZKI

  • Rozwiń

    9 maja godz. 10:00 – 11:45

    1. Qerkezi Marigona Chorwacja sopran
    2. Raileanu Ghiulnara Mołdawia sopran
    3. Ravashdekh Mariam Ukraina sopran
    4. Rosińska Marta Polska sopran
    5. Samoilov Iurii Ukraina baryton
    6. Savinova Dara Estonia mezzosopran
    7. Sądej Katarzyna Kanada / Polska mezzosopran
    8. Schmidt Agata Polska mezzosopran
    9. Serdiuk Mark Ukraina tenor
    10. Skrobek Łukasz Polska baryton
    11. Steklasa Jerica Słowenia sopran

    9 maja godz. 12:15 – 14:00

    12. Sutowicz Dominik Polska tenor
    13. Szczepańska Dorota Polska sopran
    14. Szelążek Kacper Polska kontratenor
    15. Świderek Aleksandra Polska sopran
    16. Timpau Adrian Mołdawia baryton
    17. Todua Aluda Gruzja baryton
    18. Tracz Ewa Polska sopran
    19. Trąbka Mikołaj Polska baryton
    20. Vote Olivia USA mezzosopran
    21. Walker Sidney USA mezzosopran

    9 maja godz. 17:00 – 18:45

    1. Załęski Łukasz Polska tenor
    2. Zamek Barbara Polska sopran
    3. Zapiór Hubert Polska baryton
    4. Zawartko Joanna Polska sopran
    5. Zhdanov Denys Ukraina baryton
    6. Zhuravel Tetiana Ukraina sopran
    7. Ziajkowicz Klaudia Anna Polska sopran
    8. Altynbayeva Zarina Kazachstan sopran
    9. Amir Maya Izrael / Francja mezzosopran
    10. Angenent Deirdre Holandia mezzosopran
    11. Avilán Castillo Amalia Maria Kolumbia sopran
    12. Barna Dagmara Polska sopran

    9 maja godz. 19:15 – 21:00

    13. Bączyk Krzysztof Polska bas
    14. Beucher Marcelina Polska sopran
    15. Borowska Kinga Polska mezzosopran
    16. Cēse Gunta Łotwa sopran
    17. Cymerman Martyna Polska sopran
    18. De Blasis Giulia Włochy sopran
    19. Dumitru Adrian Rumunia tenor
    20. Faulkner Thomas Wielka Brytania bas
    21. Ferfecka Adriana Polska sopran
    22. Filończyk Andrzej Polska baryton
    23. Hajduczenia Łukasz Polska baryton
    24. Smith Adam Wielka Brytania tenor

    10 maja godz. 10:00 – 11:45

    1. Halicki Piotr Polska baryton
    2. Harvey Anna Wielka Brytania mezzosopran
    3. Hutek Marcin Polska baryton
    4. Jackson Shelley USA sopran
    5. Jarząbek Lucyna Polska sopran
    6. Jicia Salome Gruzja sopran
    7. Kalmuchyn Dmytro Ukraina baryton
    8. Kim Keon Woo Korea Pd. tenor
    9. Kim Yohan Korea Pd. tenor
    10. Kobyliński Szymon Polska bas
    11. Kołodziej Paweł Polska bas
    12. Komarevych Ivanna Ukraina sopran

    10 maja godz. 12:15 – 14:00

    13. Korybalska-Kozarek Monika Polska mezzosopran
    14. Košavić Leon Chorwacja baryton
    15. Kyforuk Dmytro Ukraina tenor
    16. Kyreiev Oleksandr Ukraina baryton
    17. Latipova Albina Rosja sopran
    18. Lewandowska Magda Polska sopran
    19. Ławecki Emil Polska tenor
    20. Maciejowski Piotr Polska tenor
    21. Mackiewicz Katarzyna Polska sopran
    22. Malaba Blaise Dem. Rep. Kongo bas
    23. Malafii Mykhailo Ukraina tenor
    24. Malesza Anna Polska sopran

    10 maja godz. 17:00 – 18:45

    1. Mechliński Szymon Polska baryton
    2. Mendelev Victor Białoruś tenor
    3. Mennibaeva Iuliia Rosja mezzosopran
    4. Mikhniuk Aliaksandr Białoruś tenor
    5. Mirosław Daniel Polska bas
    6. Mkrtchyan Anahit Rosja sopran
    7. Murjikneli Irakli Gruzja tenor
    8. Mys Kateryna Ukraina sopran
    9. Nalbandiants Anna Rosja sopran
    10. Ogińska Anna Polska sopran
    11. Olszyńska Sylwia Polska sopran
    12. Orliński Jakub Józef Polska kontratenor

    10 maja godz. 19:15 – 20:00

    13. Ostapenko Petro Ukraina baryton
    14. Páll Levente Węgry / Niemcy bas
    15. Perczak Dariusz Polska baryton
    16. Piccolino Jacqueline USA sopran
    17. Pietrzykowska Małgorzata Polska mezzosopran