Aktualności

Główny specjalista ds. serwisów internetowych

Oferty pracy

Termin nadsyłania zgłoszeń do 15 września 2017 roku.

Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zadania w zakresie rozwoju serwisów internetowych:

  • analizowanie wymagań dotyczących nowych podstron i funkcjonalności serwisów TW-ON,
  • opracowywanie opisów przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem standardów WCAG 2.0 AA,
  • opracowywanie merytoryczne umów z podwykonawcami w zakresie działalności serwisów TW-ON,
  • rekomendowanie zasad współpracy z podwykonawcą,
  • tworzenie harmonogramów wdrożeń,
  • nadzór nad wykonaniem projektów,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej i raportowanie postępów prac,
  • zarządzenie ryzykiem i zmianą w ramach prowadzonych projektów,
  • tworzenie planów testów,
  • testowanie oraz nadzorowanie testów użytkowników oddanych podstron przez podwykonawcę,
  • zlecanie audytu kodu i dokumentacji przy odbiorze nowych podstron.

Zadania w zakresie bieżącego funkcjonowania serwisów:

  • bieżące monitorowanie prawidłowego działania serwisów internetowych, w tym systemów CMS,
  • koordynowanie prac administratora serwisu TW-ON, centrum hostingowego oraz administratora platformy Wideo TW-ON,
  • analiza, badanie skuteczności działań, planowanie i realizacja zmian,
  • zgłaszanie ewentualnych błędów podwykonawcom,
  • testowanie i odbiór funkcjonalności serwisów internetowych,
  • koordynacja prac redaktorów serwisów internetowych w zakresie aktualizacji treści, w tym zlecanie tłumaczeń na język angielski,
  • pozyskiwanie, przygotowywanie i publikacja materiałów tekstowych i wideo w serwisach TW-ON, optymalizacja treści pod kątem SEO,
  • planowanie i zamawianie zdjęć do serwisów internetowych zgodnie z harmonogramem premier sezonu,
  • analiza statystyk serwisów internetowych i bieżąca współpraca ze specjalistą ds. mediów społecznościowych w celu optymalizacji ruchu na stronach,
  • planowanie i przeprowadzanie kampanii internetowych wydarzeń specjalnych,
  • dbałość o zgodność treści ze standardem WCAG 2.0.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT polegających na budowie stron internetowych,
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na opis funkcjonalności IT,
  • praktyczna znajomość systemu CMS Typo3,
  • znajomość systemów Google Tag Manager i Google Analytics,
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem deweloperów,
  • doświadczenie w tworzeniu specyfikacji serwisów internetowych,
  • doświadczenie w projektach prowadzonych metodami zwinnymi oraz kaskadowymi,
  • znajomość aplikacji do zarządzania projektami,
  • dbałość o szczegóły, dobra organizacja czasu pracy,
  • doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem w projektach IT,
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami sprzedaży online,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w instytucji kultury.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu benefitów pracowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl w terminie do dnia 15 września 2017 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2014, poz. 1182)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu obecnych i przyszłych rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do pobrania