Aktualności

Inspicjent - Stażysta

Oferty pracy

Termin nadsyłania zgłoszeń do 21 kwietnia 2017 roku.

Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnym stażu na stanowisku:

Zadania:

  • koordynacja wejść artystów na scenę,
  • współpraca z inspicjentem i zespołami realizującymi operę,
  • tworzenie własnego egzemplarza inspicjenckiego,
  • realizacja bieżących zadań w trakcie prób, premiery i spektakli „Umarłego miasta”.

Jeżeli:

  • potrafisz czytać nuty - wyciągi fortepianowe,
  • jesteś dyspozycyjny między 4 maja a 18 czerwca,
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,

a także :

  • jesteś elastyczny i dobrze zorganizowany,
  • lubisz pracować w zespole i jesteś otwarty na nowe wyzwania,
  • jesteś Kandydatem, na którego czekamy!

W zamian oferujemy:

  • naukę zawodu na zasadzie mistrz i uczeń,
  • niezapomniane doświadczenia i unikalną wiedzę,
  • inspirujące środowisko pracy,
  • pracę z profesjonalistami,
  • szkolenie wdrożeniowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl w terminie do dnia 21 kwietnia 2017 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2014, poz. 1182)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu obecnych i przyszłych rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.