Aktualności

Kierownik działu informatyki

Oferty pracy

Termin nadsyłania zgłoszeń do 31 października 2017 roku

Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zadania:

  • koordynacja prac związanych z wdrażaniem oprogramowania oraz nowych rozwiązań technicznych,
  • kierowanie pracą podległych pracowników,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych, telefonów komórkowych i oprogramowania eksploatowanego przez Teatr,
  • nadzór nad infrastrukturą sieciową, jej funkcjonowaniem, bezpieczeństwem i modernizacją,
  • nadzór nad bezpieczeństwem systemu informatycznego oraz urządzeń mobilnych (tablety, smartfony),
  • nadzór nad prawidłową realizacją umów pomiędzy Teatrem, a wykonawcami w zakresie zadań działu,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z wyborem wykonawców w postępowaniach dotyczących dostaw sprzętu komputerowego oraz oprogramowania i uczestnictwo w pracach komisji przetargowej, jako osoba merytoryczna.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub managerskie w zakresie zarządzania zasobami IT,
  • 5-letnie doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem zadań,
  • umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem,
  • doświadczenie we współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • praktyczna znajomość zarządzania infrastrukturą sieciową opartą o przełączniki HP ProCurve,
  • praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci opartej o urządzenia Fortigate,
  • mile widziana znajomość rozwiązań bezpieczeństwa firmy ESET,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • inicjatywa i kreatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziana znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w największej instytucji artystycznej w Polsce,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilizację zawodową i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych,
  • dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku Teatru.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl w terminie do dnia 31 października 2017 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016, poz. 922)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu obecnych i przyszłych rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.