Aktualności

Konserwator urządzeń dźwigowych

Oferty pracy

Termin nadsyłania zgłoszeń do 1 sierpnia 2017 roku.

Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zadania:

  • dokładna znajomość schematów i układów elektrycznych zasilających urządzenia dźwigowe,
  • stała konserwacja i utrzymanie w sprawności urządzeń dźwigowych,
  • dbałość o właściwą eksploatację dźwigów,
  • posiadanie i aktualizowanie uprawnień SEP i uprawnień na konserwację dźwigów wg. wymagań UDT,
  • znajomość i przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o profilu elektrycznym lub mechanicznym,
  • doświadczenie pracy przy konserwacji dźwigów, mile widziane także przy konserwacji innych UTB,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • uprawnienia UDT do konserwacji dźwigów w kat. II lub wyższej (kat. I), mile widziane także do konserwacji wciągników,
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera,
  • umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność,
  • chęć do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • dyspozycyjność i samodzielność.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: podstawa 1850 zł brutto + 50% premii regulaminowej + dodatek stażowy (maksymalnie 20% podstawy),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w największej Instytucji kultury w Polsce,
  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy,
  • wdrożenie do zadań na stanowisku pracy,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu benefitów pracowniczych,
  • dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku Teatru.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl w terminie do dnia 1 sierpnia 2017 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2014, poz. 1182)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu obecnych i przyszłych rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.