Aktualności

Monter klimatyzacji i wentylacji

Oferty pracy

Monter klimatyzacji i wentylacji

Termin nadsyłania zgłoszeń do 6 grudnia 2017 roku.

Teatr Wielki–Opera Narodowa w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zadania:

  • znajomość zagadnień obsługi i konserwacji urządzeń i instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • bieżąca konserwacja, naprawa i utrzymanie w stałej sprawności urządzeń i instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • znajomość i przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • mile widziane 3-letnie doświadczenie pracy w warsztacie blacharskim lub przy produkcji elementów klimatyzacyjno-wentylacyjnych, konserwacji instalacji i urządzeń wentylacyjnych,
  • umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi warsztatowych,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • ogólna znajomość zagadnień pracy i obsługi urządzeń i instalacji wentylacyjnych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie: podstawa 1600 zł brutto + 50% premii regulaminowej + dodatek stażowy (maksymalnie 20% podstawy),
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych,
  • dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku teatru.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl w terminie do dnia 6 grudnia 2017 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu obecnych i przyszłych rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.