Aktualności

Monter Mechanik

Oferty pracy

Termin nadsyłania zgłoszeń do 17 października 2016 roku.

Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zadania:

  • obsługa i eksploatacja urządzeń mechanicznych sceny i siłowni hydraulicznej,
  • obsługa ruchu mechanicznych urządzeń scenicznych dla prób i spektakli,
  • utrzymanie wszystkich urządzeń mechanicznych sceny i siłowni hydraulicznej w pełnej gotowości i sprawności,
  • znajomość i przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym lub pokrewnym,
  • mile widziane doświadczenie pracy w montażu lub naprawie maszyn,
  • ogólna znajomość zagadnień obsługi i eksploatacji urządzeń mechanicznych i narzędzi warsztatowych,
  • umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
  • podstawowa znajomość przepisów BHP,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • duża motywacja do pracy i chęć do szybkiego uczenia się,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w największej instytucji kulturalnej w Polsce,
  • szansę na dalszy rozwój zawodowy,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i pakietu benefitów pracowniczych,
  • możliwość pracy z unikatowymi urządzeniami mechanicznymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl w terminie do 17 października 2016 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2014, poz. 1182)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.