Aktualności

Pracownik ochrony gmachu

Oferty pracy

Termin nadsyłania zgłoszeń do 6 stycznia 2017 roku.

Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zadania:

  • zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia w budynku Teatru oraz w obiektach magazynowych,
  • obsługa recepcyjna,
  • podejmowanie dyżuru w określonym czasie na wyznaczonym stanowisku,
  • stosowanie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa,
  • sygnalizowanie i reagowanie na potencjalne zagrożenia,
  • współpraca z innymi pracownikami Instytucji.

Wymagania:

  • minimum wykształcenie zawodowe,
  • niekaralność (potwierdzona zaświadczeniem),
  • dobra sprawność fizyczna,
  • punktualność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • gotowość do pracy zmianowej również w porze nocnej,
  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w ochronie instytucji kultury.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2000 - 2500 zł brutto,
  • możliwość stabilnego zatrudnienia i długoterminowej współpracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w największej instytucji kultury w Polsce,
  • wdrożenie do zadań na stanowisku pracy,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i pakietu benefitów pracowniczych,
  • dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku Teatru.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl w terminie do 6 stycznia 2017 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2014, poz. 1182)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu obecnych i przyszłych rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.