Aktualności

Technik audio-video

Oferty pracy

Termin nadsyłania zgłoszeń do 5 listopada 2017 roku.

Dział Nowych Technologii Audiowizualnych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zadania:

  • zapewnienie gotowości urządzeń wykorzystywanych do obsługi audiowizualnej prób, spektakli oraz innych wydarzeń artystycznych,
  • przygotowanie oraz montaż urządzeń i systemów wykorzystywanych do realizacji audiowizualnych według specyfikacji technicznych,
  • przygotowanie oraz montaż urządzeń i systemów wykorzystywanych do rejestracji audiowizualnych i audialnych prób, spektakli oraz innych wydarzeń artystycznych,
  • dokonywanie aktualizacji oraz modyfikacji w wykorzystywanych systemach i urządzeniach,
  • asysta techniczna podczas prób, spektakli i innych wydarzeń artystycznych,
  • obsługa sieci sygnalizacyjno-informacyjnej inspicjenta,
  • właściwa eksploatacja i przechowywanie urządzeń oraz systemów,
  • zapewnienie sprawności technicznej wybranych urządzeń i systemów wykorzystywanych do łączności bezprzewodowej, w tym reagowanie na zgłaszane awarie i usterki.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność montażu systemów audio-video oraz infrastruktury kablowej niestałej,
  • znajomość systemów operacyjnych OSX i Windows,
  • zdolności organizacyjne i manualne,
  • samodzielność w działaniu i umiejętność pracy w sytuacjach stresujących,
  • dyspozycyjność i chęć do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • rozwijającą pracę i możliwość zdobycia unikalnej wiedzy,
  • projekty z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych w obszarze AV,
  • współpracę z profesjonalistami i ludźmi z pasją,
  • możliwość długoterminowej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl w terminie do dnia 5 listopada 2017 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016, poz.922)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu obecnych i przyszłych rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.