Aktualności

Specjalista ds. mediów społecznościowych

Archiwalne

Zgłoszenia do 5 sierpnia 2019 roku

Dział literacki i marketingu Teatru Wielkiego – Opery Narodowej zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Zadania:

  • prowadzenie promocji bieżących projektów w mediach społecznościowych,

  • utrzymywanie zainteresowania uczestników mediów społecznościowych Teatrem Wielkim - Operą Narodową,

  • budowanie i utrzymywanie kontaktów z użytkownikami Facebooka, Instagrama, Twittera, LinkedIn, YouTube,

  • tworzenie i redagowanie treści komunikatów i informacji oraz pozyskiwanie zdjęć,

  • przygotowywanie i prowadzeni kampanii w mediach społecznościowych,

  • współpraca z mediami społecznościowymi partnerów Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe (lub w trakcie), mile widziane z zakresu komunikacji lub dziennikarstwa,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w mediach społecznościowych,

  • znajomość rynku medialnego,

  • doświadczenie w pisaniu tekstów,

  • znajomość jęz. angielskiego,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w dużym zespole w dużej instytucji,

  • umiejętność pracy w nielimitowanym systemie godzinowym.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach i możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • elastyczne godziny pracy,

  • współpracę w ramach umowy zlecenia,

  • możliwość poznania specyfiki funkcjonowania teatru operowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@teatrwielki.pl w terminie do 5 sierpnia 2019 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Teatr Wielki Operę Narodową z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Mam prawo wycofać zgodę w dowolnym momencie”.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym, że:

1. Administratorem moich danych osobowych jest Teatr Wielki – Opera Narodowa, Plac Teatralny 1, 00-950 Warszawa.

2. Kontakt z inspektorem ochrony danych, do którego mogę kierować wszelkie sprawy związane z przetwarzaniem moich danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: iod@teatrwielki.pl.

3. Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody oraz jeżeli wyrażę odrębną zgodę, także w kolejnych rekrutacjach kandydatów na pracowników Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.

4. Odbiorcą moich danych osobowych jest:

  • eRecruitment Solutions sp. z o. o., ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa (dostawca aplikacji do zarządzania rekrutacjami);
  • SLG Thomas International Poland Sp. z o. o., ul. Nowy Świat 64, 00-357 Warszawa (dostawca licencji do systemu z testami on-line).

5. Moje dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu odwołania zgody, a po odwołaniu zgody lub po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, przez okres dwóch lat, w celu zabezpieczenia wzajemnych roszczeń stron.

6. Przysługuje mi prawo:

  • dostępu do moich danych osobowych,
  • uzyskania kopii danych osobowych,
  • żądania ich sprostowania,
  • ograniczenia przetwarzania, w przypadku, gdy zakwestionuję prawidłowość moich danych osobowych, do czasu sprawdzenia przez administratora ich prawidłowości; w przypadku przetwarzania moich danych osobowych niezgodnego z prawem, gdy sprzeciwiam się ich usunięciu oraz gdy administrator nie potrzebuje już danych osobowych do celów przetwarzania, ale są one mi potrzebne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń,
  • usunięcia danych osobowych, chyba, że przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń oraz w celu wywiązania się z obowiązku prawnego, któremu podlega administrator.

7. Przysługuje mi również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie.

8. Podanie danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

Jeżeli wyrażasz zgodę na wykorzystywanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Teatr Wielki Operę Narodową z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia kolejnych rekrutacji kandydatów na pracowników Teatru Wielkiego Opery Narodowej. Mam prawo wycofać zgodę w dowolnym momencie”.